Apollos University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اپلس با ماموریت برای ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط که ممکن است قادر به حضور در دانشگاه و یا پرداخت هزینه یک سنتی تاسیس شد. دانشگاه در اصل در آگوست 2004 به عنوان یک دانشگاه غیر انتفاعی تاسیس شد. بعد از شرکت غیر انتفاعی بسته شد و شرکت امروز برای سود در ماه مه، سال 2005 تاسیس شد. دانشگاه جدید دانشگاه اپلس کالیفرنیا با یک "کسب و کار انجام به عنوان" (DBA) دانشگاه اپلس نامگذاری شد.

اپلس به ماموریت اصلی خود را از ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط از طریق فن آوری های آنلاین و رسانه های واقعی باقی مانده است. امروز، این دانشگاه دانشجویان در سراسر ایالات متحده و کانادا، و همچنین در آفریقا، آسیا، اروپا و شرق میانه است. اپلس در خدمت کار حرفه ای از سراسر جهان است که قادر نخواهد بود به ترک شغل خود به ثبت نام در یک سنتی، آجر و ملات دانشگاه ..

دانشگاه اپلس تصویب آن از دولت دفتر کالیفرنیا برای شخصی عالی و حرفه ای آموزش و پرورش (BPPVE) در ماه جولای سال 2005 و پس از آن اولین دانش آموز خود را در سپتامبر 2005 وارد مطالعه شدند. در طول چند سال گذشته، دانشگاه توانسته است رشد کرده و خود را ثابت می شود یک دانشگاه دانشجو محور است. اولین فارغ التحصیلان آن به در جولای 2007 برگزار شد و فارغ التحصیلان همه، بدون استثنا، پیشرفت های قابل توجهی در زندگی حرفه ای خود ساخته شده بر اساس دانش و تشویق آنها از برنامه های تحصیلی دانشگاه اپلس خود را دریافت کرد.

در ادامه تلاش خود را برای کیفیت. هیئت مدیره مجاز هیئت اجرایی به دنبال 3 مجوز رسمی حزب. اپلس برای مجوز رسمی در سال 2010 اعمال می شود و وضعیت مجوز رسمی در ژانویه 2012 دریافت کرده است. در حال حاضر دانشگاه از اعضای رسمی آموزش و پرورش تأیید کمیسیون فاصله (DEAC) است. DEAC توسط وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک مؤسسه معتبر شناخته شده ملی ذکر شده است.

دانشگاه اپلس است نیز مفتخر به خدمت اعضای ارتش ایالات متحده و خانواده های آنان. (پیشنهاد ما انعطاف پذیر، برنامه های آنلاین معتبر به مردم در سراسر جهان) دانشگاه اپلس برای چند برنامه های کمک درسی ارائه شده توسط وزارت امور سربازان بازنشسته تایید شده است.

دوره های اپلس زیر برای ثبت نام استفاده از یکی از برنامه های زیر تایید:

 • دکتر مدیریت بازرگانی (DBA)
 • کاردانی علوم کاربردی در مدیریت کسب و کار (AAS)
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی (BSBA)
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
 • کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (MSOM)

ثبت نام در این دوره ها در دسترس برای جانبازان و همچنین همسران خود تحت برنامه MyCAA است.

بیانیه ماموریت

دانشگاه اپلس یک موسسه علمی آموزش عالی است که به اصل ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش در نرخ شهریه قیمت مناسب برای دانشجویان که به دنبال افزایش فرصت های پیشرفت شغلی خود و افزایش مهارت های رهبری خود اختصاص داده است. برنامه های ما بر پایه انتقال دانش، استفاده از دانش، تفکر انتقادی و مهارت های پژوهش ساخته شده است. برنامه اپلس، در سراسر جهان از طریق یک، روش آموزش از راه دور آنلاین طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموز جهانی در حالی که ارائه خدمات منحصر به فرد به دانش آموزان ما ارائه شده است.

دانش آموز برای کلاس های هر ترم را ثبت و مسئول پرداخت شهریه خود در ارتباط با کسانی که کلاس بعد از روز اول قبل از کلاس های برنامه ریزی به شروع است.

 • شهریه کارشناسی $ 145.00 / در هر اعتباری
 • شهریه کارشناسی ارشد 184.00 $ / در هر اعتباری
 • شهریه دکتری $ 217.00 / در هر اعتباری

تمام دوره های لیسانس در هر 3 واحد هستند و هزینه های کمک درسی کل در هر دوره 435 $ است. همه آنها به جز یکی از دوره های مقطع کارشناسی ارشد هر 3 واحد هستند و هزینه های کمک درسی کل در هر دوره 552 $ است. اکثر دوره های مقطع دکترا هر 3 واحد و شهریه کل در هر 3 دوره اعتبار 651 $ است. با این حال، چهار دوره کارگاه آموزشی دکترای 1 ½ اعتباری وجود دارد و هزینه برای هر یک از این دوره ها $ 325.50 است.

 • برآورد کل هزینه دانشیار برنامه 8775 $ ایالات متحده (25 $ هزینه کتابخانه، $ 8700 کمک درسی (60 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برآورد هزینه برنامه کارشناسی مجموع 17475 $ آمریکا (25 $ هزینه کتابخانه، 17400 $ شهریه (120 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برنامه برآورد هزینه ها کارشناسی ارشد 6،883 $ آمریکا (25 $ هزینه کتابخانه، $ 6808 کمک درسی (37 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برآورد هزینه دکترا مجموع 13387 $ آمریکا (100 $ هزینه کتابخانه، 13237 $ شهریه (61 واحد)، و 50 $ فارغ التحصیلی هزینه) است.

کتاب گرانت

کتاب های درسی از طریق دانشگاه اپلس کتاب گرانت به دانش آموز ارائه و از طریق پست به دانش آموز یا با استفاده از خدمات پستی ایالات متحده و یا پارسل سرویس متحده (یو پی اس). کتاب درسی گرانت را پوشش می دهد هزینه های کتاب درسی و حمل و نقل و حمل و نقل از کتاب های درسی. با این حال، دانش آموز برای هزینه تسریع کتاب های درسی مورد نیاز به علت دیر ثبت نام در صورتحساب یا لیست (به عنوان در طول 5 روز دوره اضافه کردن / قطره در آغاز هر ترم) و همچنین برای هزینه های پستی بین المللی. کتاب های درسی ارائه شده توسط کتاب گرانت می تواند کتاب های درسی جدید و یا استفاده می شود.

هزینه

هزینه های زیر و اتهامات هزینه های که دانش آموزان ممکن است فراتر از هزینه های آموزش مقدماتی برای رشته های خاص متحمل می باشد. هزینه ها که خدمات ارائه شده عنوان شده است.

 • ارزیابی رونوشت بین المللی $ 250.00 یک بار اپلس کتابخانه هزینه $ 25.00 یک بار اپلس کتابخانه هزینه (دکترا) 100.00 $ هزینه ثبت نام (20٪ از شهریه) $ 200.00 حداکثر (رجوع کنید به هزینه ثبت نام در کاتالوگ) چالش 250.00 آزمون $ هزینه ثبت نام در اواخر $ 25.00 فارغ التحصیلی هزینه 50.00 $ هزینه رونوشت اضافی $ 10.00 بانک سیم هزینه (ورودی یا خروجی) 25.00 $ تغییر از هزینه برنامه 50.00 $ دوره فرمت هزینه (2 هفته) 50.00 $ ترک هزینه عدم 50.00 $ بررسی بازگشت هزینه 25.00 $ * نشان می دهد که هزینه های غیر قابل استرداد می
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد آنلاین علم در مدیریت سازمانی (msom)

Online تمام وقت پاره وقت آمریکا

برنامه MSOM اپلس 100٪ آنلاین است! کارشناسی ارشد علوم در مدیریت سازمانی برنامه (MSOM) 100٪ آنلاین برای دانش آموزان با مدرک لیسانس در رشته کسب و کار، و یا رشته مرتبط طراحی شده است. درجه شامل 37 واحد از دروس در سطح کارشناسی ارشد طراحی شده اند که به منظور افزایش فرصت های حرفه ای و همچنین دانش و مهارت های رهبران و مدیران. این برنامه دانش آموزان با یک برنامه درسی 37-اعتبار در عمق رهبری و موضوعات مدیریت سازمانی فراهم می کند. این برنامه درجه MSOM شامل عناصر کلیدی رهبری سازمانی اخلاق، انگیزه، خلاقیت، چشم انداز، برنامه ریزی استراتژیک، کار گروهی، ایجاد گروه، تکنولوژی، خدمات به مشتریان و توسعه سازمانی. [+]

برنامه MSOM اپلس 100٪ آنلاین است! کارشناسی ارشد علوم در مدیریت سازمانی برنامه (MSOM) 100٪ آنلاین برای دانش آموزان با مدرک لیسانس در رشته کسب و کار، و یا رشته مرتبط طراحی شده است. درجه شامل 37 واحد از دروس در سطح کارشناسی ارشد طراحی شده اند که به منظور افزایش فرصت های حرفه ای و همچنین دانش و مهارت های رهبران و مدیران. این برنامه دانش آموزان با یک برنامه درسی 37-اعتبار در عمق رهبری و موضوعات مدیریت سازمانی فراهم می کند. این برنامه درجه MSOM شامل عناصر کلیدی رهبری سازمانی اخلاق، انگیزه، خلاقیت، چشم انداز، برنامه ریزی استراتژیک، کار گروهی، ایجاد گروه، تکنولوژی، خدمات به مشتریان و توسعه سازمانی. برنامه MSOM به درجه حرفه ای طراحی شده برای پشتیبانی از توسعه مدیران برای اطمینان کارکنان سازمان سازماندهی شده است، آموزش دیده، هدایت، و با انگیزه در چنین راهی که برای رسیدن به بیشترین پتانسیل خود است. MSOM فراهم می کند یک چشم انداز گسترده مبتنی بر رهبری سازمانی و دانش آموز دانش و شایستگی های مورد نیاز برای حمایت از سازمان در تلاش خود را به انجام ماموریت های خود را به دست آورد. در نهایت، MSOM فرصت ها برای پیشرفت شغلی، تحرک اشتغال و فرصت های یادگیری مادام العمر برای رهبران سازمان ترویج می کند. دانشگاه اپلس به ارائه افراد با بالاترین کیفیت آموزش مورد نیاز برای پیشبرد در حرفه صنعت خود متعهد است. سنتز فن آوری (روش آنلاین)، تفکر انتقادی و کاربرد عملی توسعه رهبران خوب گرد با یک چشم انداز روشن از چگونگی استراتژیک و منجر سازمان است. اهداف برنامه برای تحصیلات تکمیلی MSOM هستند که آنها را قادر به انجام موارد زیر است: نشان دادن تصمیم اخلاقی ساخت درون سازمان است. نشان دادن شایستگی مدیریت در سازمان فرهنگی و / یا جهانی صلیب. سنتز نظریه ها و شیوه در برنامه به منظور توسعه راه حل برای موقعیت های خاص مدیریتی در داخل محیط سازمانی ارائه شده است. نشان دادن ویژگی های رهبری که منجر به عملیات یک سازمان اجرای بالا با انگیزه است. نشان دادن توانایی ارزیابی صلاحیت کارکنان و تشخیص زمانی که مربیگری، آموزش و ارائه پاداش و حقوق لازم برای حمایت از چشم انداز و ماموریت بیانیه سازمان هستند. صلاحیت را در توانایی شناسایی درگیری در درون سازمان و قادر به حل و فصل آنها موثر است. سنتز نیاز به تغییر در یک سازمان و صلاحیت اجازه می دهد برای مدیریت تغییر موثر است. درک محدودیتهای قانونی از رابطه اشتغال. نشان دادن دانش به ارائه فن آوری های لازم و ابزار های دیگر که در دسترس هستند به طوری که سازمان می تواند نتایج در داخل بودجه و در برنامه ارائه کرده است. تشخیص زمانی که تخصص خارجی مورد نیاز است، برای مشاوره، مدیریت تعارض، و یا تضمین کیفیت. سنتز نیاز به تشخیص نیازهای منحصر به فرد مشتریان داخلی و خارجی سازمان است. تدوین و فرموله حرفه پیشبرد دانش و مهارت به عنوان رهبران و دست اندرکاران. سطح و نوع تحقیقات مورد نیاز: سطح کارشناسی ارشد تسلط و استفاده از روش های تحقیقات کسب و کار کمی و کیفی شامل مطالعات موردی دنیای واقعی و تکالیف تحقیقات دانشگاهی در سراسر اتمام هسته آموزشی سرفصل برنامه مدرک کارشناسی ارشد. درخواست افزایش پتانسیل حرفه ای خود را با ثبت نام در این 100٪ آنلاین کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (MSOM). شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش خاص با تماس با ما برای درخواست اطلاعات بیشتر یاد بگیرند. پایان جستجوی خود را برای استاد آنلاین علوم در مدیریت سازمانی در دانشگاه اپلس. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (msom)

Online تمام وقت پاره وقت آمریکا

کارشناسی ارشد علوم در مدیریت سازمانی برنامه (MSOM) 100٪ آنلاین است و برای دانش آموزان با مدرک لیسانس در رشته کسب و کار، و یا رشته مرتبط طراحی شده است. [+]

برنامه MSOM اپلس 100٪ آنلاین است! کارشناسی ارشد علوم در مدیریت سازمانی برنامه (MSOM) 100٪ آنلاین برای دانش آموزان با مدرک لیسانس در رشته کسب و کار، و یا رشته مرتبط طراحی شده است. درجه شامل 37 واحد از دروس در سطح کارشناسی ارشد طراحی شده اند که به منظور افزایش فرصت های حرفه ای و همچنین دانش و مهارت های رهبران و مدیران. این برنامه دانش آموزان با یک برنامه درسی 37-اعتبار در عمق رهبری و موضوعات مدیریت سازمانی فراهم می کند. این برنامه درجه MSOM شامل عناصر کلیدی رهبری سازمانی اخلاق، انگیزه، خلاقیت، چشم انداز، برنامه ریزی استراتژیک، کار گروهی، ایجاد گروه، تکنولوژی، خدمات به مشتریان و توسعه سازمانی. برنامه MSOM به درجه حرفه ای طراحی شده برای پشتیبانی از توسعه مدیران برای اطمینان کارکنان سازمان سازماندهی شده است، آموزش دیده، هدایت، و با انگیزه در چنین راهی که برای رسیدن به بیشترین پتانسیل خود است. MSOM فراهم می کند یک چشم انداز گسترده مبتنی بر رهبری سازمانی و دانش آموز دانش و شایستگی های مورد نیاز برای حمایت از سازمان در تلاش خود را به انجام ماموریت های خود را به دست آورد. در نهایت، MSOM فرصت ها برای پیشرفت شغلی، تحرک اشتغال و فرصت های یادگیری مادام العمر برای رهبران سازمان ترویج می کند. دانشگاه اپلس به ارائه افراد با بالاترین کیفیت آموزش مورد نیاز برای پیشبرد در حرفه صنعت خود متعهد است. سنتز فن آوری (روش آنلاین)، تفکر انتقادی و کاربرد عملی توسعه رهبران خوب گرد با یک چشم انداز روشن از چگونگی استراتژیک و منجر سازمان است. اهداف برنامه برای تحصیلات تکمیلی MSOM هستند که آنها را قادر به انجام موارد زیر است: نشان دادن تصمیم اخلاقی ساخت درون سازمان است. نشان دادن شایستگی مدیریت در سازمان فرهنگی و / یا جهانی صلیب. سنتز نظریه ها و شیوه در برنامه به منظور توسعه راه حل برای موقعیت های خاص مدیریتی در داخل محیط سازمانی ارائه شده است. نشان دادن ویژگی های رهبری که منجر به عملیات یک سازمان اجرای بالا با انگیزه است. نشان دادن توانایی ارزیابی صلاحیت کارکنان و تشخیص زمانی که مربیگری، آموزش، و ارائه پاداش و حقوق لازم برای حمایت از بیانیه چشم انداز و ماموریت سازمان می باشد. صلاحیت را در توانایی شناسایی درگیری در درون سازمان و قادر به حل و فصل آنها موثر است. سنتز نیاز به تغییر در یک سازمان و صلاحیت اجازه می دهد برای مدیریت تغییر موثر است. درک محدودیتهای قانونی از رابطه اشتغال. نشان دادن دانش به ارائه فن آوری های لازم و ابزار های دیگر که در دسترس هستند به طوری که سازمان می تواند نتایج در داخل بودجه و در برنامه ارائه کرده است. تشخیص زمانی که تخصص خارجی مورد نیاز است، برای مشاوره، مدیریت تعارض، و یا تضمین کیفیت. سنتز نیاز به تشخیص نیازهای منحصر به فرد مشتریان داخلی و خارجی سازمان است. تدوین و فرموله حرفه پیشبرد دانش و مهارت به عنوان رهبران و دست اندرکاران. سطح و نوع تحقیقات مورد نیاز: سطح کارشناسی ارشد تسلط و استفاده از روش های تحقیقات کسب و کار کمی و کیفی شامل مطالعات موردی دنیای واقعی و تکالیف تحقیقات دانشگاهی در سراسر اتمام هسته آموزشی سرفصل برنامه مدرک کارشناسی ارشد. [-]

ویدئو ها

A welcome message

Why Apollos?

تماس